Błękitni Modlnica

Hattrick w debiucie!

19 sierpnia 2019, 08:36

A A A

Piłkarzom z Modlnicy zawsze nie leżała drużyna z Wołowic, jednak tym razem zrobili sobie najlepszy z możliwych prezentów na inaugurację sezonu 2019/2020 i zdecydowanie ograli gości. Już w 6 minucie otworzył wynik meczu nowy zawodnik Błękitnych Mączyński, który to ponownie wpisał się na listę strzelców po 18 kolejnych minutach. Przyjezdni odpowiedzieli w 38 minucie golem Budziaszka - jedynym jak się później okazało ich trafieniem w tym spotkaniu. 120 sekund potem podwyższył Kuciel na 3-1 i przy takim rezultacie sędzia zakończył pierwszą połowę. Po zmianie stron dalej stroną przeważającą byli gospodarze a w minucie 63 Mączyński skompletował swojego hattricka. Pod koniec spotkania Błękitni zdobyli jeszcze dwie bramki - w 81 minucie piękny wolej Szumca  a 6 min później do bramki Piasta trafił kolejny debiutant w barwach miejscowych - Janowski. Piłkarze z Wołowic sprawiali wrażenia jakby jeszcze nie wrócili z wakacji a ich ataki zazwyczaj kończyły się przed szesnastką modlniczan. Dzięki tej wysokiej wygranej Błekitni objęli prowadzenie w drugiej grupie krakowskiej okręgówki.
Źródło: futmal