Zadanie KOM 1 - Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

08 września 2019, godz. 15:05, 247 wyświetleń  

A A A

Zadanie KOM 1  - Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
Szanowni Państwo, drodzy rodzice, zawodnicy oraz przyjaciele i sympatycy LKS Błękitni Modlnica. Pragniemy was poinformować że 9 września wystartuje głosowanie w 4 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 30 września mieszkańcy Małopolski będą mogli wybierać z puli aż 188 różnych zadań. Nasz projekt jest oznaczony kodem KOM 1. Każdy mieszkaniec może oddać 1 głos. Głosować można na dowolne zadanie  z subregionu, w którym się mieszka. Głosować może każdy kto ukończył 16 lat i mieszka w Małopolsce - nie musisz być zameldowany! Prosimy was drodzy przyjaciele o rozpowszechnianie wśród swoich znajomych oraz na portalach społecznościowych.

W 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego będzie można zagłosować na trzy sposoby. Najprostszym i najszybszym będzie oddanie głosu przez internet – już 9 września na stronie www.bo.malopolska.pl zostanie uruchomiony specjalny panel do głosowania. Tak jak w ubiegłych latach, dopuszczona zostanie też możliwość oddania głosu na papierowym formularzu – wrzucając go do jednej z 26 stacjonarnych urn (lista poniżej). Wzór tegorocznej karty do głosowania można już znaleźć na www.bo.malopolska.pl.
Głosować będzie również można korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres urzędu marszałkowskiego lub jednej z jego agend zamiejscowych. W tym wypadku trzeba jednak pamiętać, że decyduje data wpływu do urzędu – nie data stempla pocztowego. Jeśli głos dotrze po 30 września, nie zostanie uznany za ważny.
Lista miejsc w naszej okolicy, w których odbywać się będzie głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego poprzez wrzucenie do urny wypełnionej karty do głosowania:
1. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kraków, ul. Basztowa 22;
2. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kraków, ul. Racławicka 56;
3. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kraków, Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego, Kraków os. Teatralne 4a;
4. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Funduszy Europejskich, Kraków, Wielicka 72;

https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie?fbclid=IwAR3jW_Do59R5nvUtncWsujnm5ADOITdKEGCihAuNTwK8ePlhDiRIPivXJcw

https://www.bo.malopolska.pl/index.php/wydarzenia/153-bo-malopolska-az-188-zadan-dopuszczonych-do-glosowania


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. LKS Błękitni Modlnica nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

30 maja 2020, godz. 16:46
Klasa sportowa w LO w Giebułtowie !
03 maja 2020, godz. 19:33
Nie żyje Krzysztof Banaś
22 kwietnia 2020, godz. 19:41
Nie żyje Adam Nowak
16 kwietnia 2020, godz. 16:54
Składki Członkowskie - Informacja

Zobacz wszystkie...