OFICJALNA STRONA KLUBU

Witamy na stronie
Klubu Sportowego
Błękitni Modlnica

KOMUNIKAT

09 marca 2020, 22:21  

A A A

Szanowni Państwo !

Informujemy, że przez ostatnie kilka dni dwóch naszych trenerów – Piotr Pasternak oraz Dariusz Pyzioł przebywało w akademii Leicester City, mistrza Anglii w sezonie 2015/2016, jednej z najlepszych akademii w Wielkiej Brytanii.

Mieli okazję obserwować i brać udział w treningach grup młodzieżowych w kategoriach od U11 do U23,konsultacjach szkoleniowych sztabu akademii oraz w prezentacjach organizowanych przez trenerów i koordynatorów Leicester City FC. Zapoznali się również z systemem szkolenia i filozofią działania tego angielskiego klubu.

Jednocześnie, biorąc pod uwagę sytuację panującą na świecie a związaną z koronawirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, czujemy się w obowiązku Państwa poinformować, że trenerzy na Wyspy udali się drogą lotniczą i samolotem będą również wracali, a Wielkiej Brytanii, na dzień dzisiejszy tj. 9-03-2020 r. nie ma na liście Głównego Inspektora Sanitarnego (https://gis.gov.pl/aktualnosci/komunikat-dla-podrozujacych-nr-44-warszawa-9-marca-2020-r-opracowano-na-podstawie-danych-who-ecdc-i-cdc/ ) krajów do których nie zaleca się podróżowania, choć stwierdzono tam 277 zachorowań.

Trenerzy od jutra będą prowadzić zajęcia. W przypadku gdyby rodzice mieli wątpliwości co do uczestnictwa naszych młodych zawodników w najbliższych treningach prosimy o informację o ewentualnej absencji na zajęciach do trenerów poszczególnych grup.

Jednocześnie, w przypadku gdyby zawodnik lub ktoś z domowników był ostatnio w krajach, które są na liście  Głównego Inspektora Sanitarnego, krajów do których nie zaleca się podróżowania prosimy przed treningami o kontakt z trenerem danej drużyny.

Grzegorz Gil

Komentarze

Nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych

Partnerzy